Ga naar hoofdinhoud
beurs retourjeans

Retour Jeans aanwezig op de SundaySchool

Leuk nieuws! Kledingmerk Retour Denim Deluxe staat voor het eerst sinds tijden weer op een Nederlandse kindermodebeurs. Op 1 juli 2018 zal het merk te zien zijn op SundaySchool, in de Fabrique in Maarssen (Utrecht).

Het merk heeft niet alleen een stand op kindermodebeurs SundaySchool, ook op Pitti Bimbo in Florence zal Retour zijn collectie laten zien. Deze beurs vindt plaats op 23 juni 2018. Daarnaast neemt Retour ook weer deel aan de Drive Inn Junior, welke plaatsvindt op 2 juli 2018 en staat het op de München suprême beurs op 4 en 7 augustus. Een druk seizoen voor het merk dus!

Over Retour Denim Deluxe
Retour Denim de Luxe is hét No. 1 Jeansmerk voor hippe, stoere en modieuze kinderen. Het merk heeft kwaliteit hoog in het vaandel staan, vindt pasvorm belangrijk en heeft oog voor detail. Met vier vernieuwende collecties per jaar, waarvan twee hoofdcollecties en twee flash collecties, wordt Retour verkocht in 18 landen.

Website Retour Denim Deluxe: www.retourjeans.com

Dit bericht heeft 0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top