Ga naar hoofdinhoud

Verkoopmedewerker(s) – Kinderkleding Groep

Kinderkleding Groep kindermodeKinderkleding Groep opereert o.a. Kinderkleding.nl, Kinderkleding-tekoop.nl en Happybee.nl en is daarmee één van de grootste kinderkleding spelers van Nederland. Binnen de strategie opent de Kinderkleding Groep de komende jaren meerdere fysieke winkels naast haar online webactiviteiten.

In Bilthoven op steenworp afstand van Utrecht opent de Kinderkleding Groep per eind augustus de grootste kinderkleding winkel van Nederland (1.000m+). In een inspirerende en stoere omgeving verkoopt de Kinderkleding Groep hier merken als Vingino, Retour, Z8, Vesper, Ninni Vi en meer. Voor de coolste, hipste, nieuwste en grootste kinderkleding winkel van Nederland, zijn wij op zoek naar:

Verkoopmedewerker(s) (parttime)

Functie-eisen:

  • Je hebt een enorm gevoel voor fashion en styling.
  • Je bent per 1 augustus 2017 beschikbaar.
  • Je bent commercieel, creatief, vriendelijk & super gastvrij.
  • Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit en hebt liefde voor je vak & je (kleine) klanten.

Geïnteresseerd?
Ben je geïnteresseerd in de functie en wil je graag met ons in gesprek? Stuur je motivatie + CV naar Corine Rasker op corine@kinderkledinggroep.nl

Dit bericht heeft 0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top