
Feest mee met Retour Jeans op Tina Festival
Yesss! Het Tina Festival vindt binnenkort opnieuw plaats en Retour Jeans is uiteraard weer aanwezig met een heleboel leuks. Ook dit jaar is Sterre Koning weer het gezicht van de campagne. En ze hebben een hele coole Retour Jeans photobooth! KIDS vertelt je wat het toffe merk allemaal in petto heeft.
Wat?
Retour Jeans heeft een eigen stand op het Tina Festival van 2019! Hier kun je van alles scoren voor de wat grotere meiden onder ons. Denk aan het populaire witte Retour logo T-shirt, een van Sterre’s favorieten. Maar ook een nieuw roze logo tee en een Retour logo riem. Shoppen maar! En dat is nog niet alles. Kids kunnen gaan voor een strike a pose in de Retour Jeans photobooth en daarnaast maken ze kans op de meest gave prijzen. Dus deel je photobooth selfie op Instagram en tag en volg @retour_jeans.
Wanneer en waar?
Het Tina Festival vindt plaats op 21 en 22 september in het attractiepark Duinrell in Wassenaar. Kaartjes koop je via www.tinafestival.nl.
Website Retour Jeans: www.retourjeans.com
Dit bericht heeft 0 reacties